Hakkımızda

OTELİMİZE

HOŞGELDİNİZ

Nizam Butik Otel Büyükada

İstanbul çevresinde yer alan, geçmişte Prens Adaları olarak bilinen Adalardan, en büyük ve popüler olanı Büyükada’dır (Prinkipo). Yeşil ile mavinin buluştuğu muhteşem güzelliklere sahip bu doğa harikası ada her mevsim ayrı ve görülmesi gereken güzelliklere sahiptir.

Nizam Butik Otel adını üzerinde bulunduğu ve adanın en nezih caddesi olan Nizam Caddesinden alır.Otel binası ve çevre binaların tamamı özel tasarıma sahiptir. Tarihi,otantik ve harika bir ortamda tatil yapmak,eğlenme,dinlenmek ve kendinize zaman ayırmak için prestij sahibi ‘’Nizam Butik Otel Büyükada’’ beklentilerinizin üzerinde hizmet alacağınız,konfor ve huzuru bir arada bulacağınız eşsiz bir mekandır.

Denizin en güzel renklerini,doğanın her tonu ile iç içe yaşayacağınız,aileniz,arkadaşlarınız veya çift olarak tercih edeceğiniz otelimizde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Deneyim ve güleryüzü bir arada sunuyoruz

Otel geçmişi ve sahip olduğu özellikleri ile insanda tarihsel bir doku hissi uyandırmasının yanı sıra , güler yüzlü ve profesyonel personeli ile her mevsim tatil için ilk tercihiniz olacak.

Otelimizden Yörükali Plajına 5 dakika,Kırlangıç Plajına 1 dakika ve Büyükada iskalesine 15 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.Ayrıca adanın simge yapılarından Aya Yorgi Klisesi ve Eski Rum Yetimanesi’de (Avrupa’nın en büyük ahşap binası) yine yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.Otel doğa yürüyüşü ve bisiklet ile yapılacak aktiviteler için uygun bir konumda bulunur.